14 Kasım 2011 Pazartesi

GEÇEN BAYRAM
Herkese merhaba,

Öncelikle geçmiş bayramınızı kutluyorum dostlar.


Bu aralar çok sıkılıyorum,içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor.

Yine Ankara dönüşü sendromuna tutuldum...


Malum bayram tatilinde Ankara'daydık. Bu sefer 2 ay olmuştu gitmeyeli ve artık bana sinir gelmişti. Geçen 2 ay da bir hayli yoğundu. Kongre düzenlemiştik ve yaklaşık 500 kişiyle ilgilendik. Güzeldi. Bu arada genç bilimadamı ödülünü de aldım öhöm öhöm :)))
Beklediğim şeylerin hiç birisi olmuyor bu aralar ve ben çok sıkılıyorum, bunalıyorum,daralıyorum...Hala burada çok samimi bir arkadaşım yok, bölümde ise değişen hiç bir şey yok, mobbingin alası var... her neyse sıkıcı hayat...doktora günlerimi çok özlüyorum, harika bir arkadaş ortamımız ve mükemmel hocalarımız vardı.Her gün ayrı atraksiyonla güle oynaya geçerdi günler...Burada ise 4 duvar arasında sürekli asık suratlar, kavgacı insanlar...


Neyse sizin de içinizi şişirmeyeyim, bu bayram resmen yoğunlaştırılmış Ankara turu gibi oldu bize. Akraba gezmesinden ziyade alışveriş merekzi gezmesi yaptık.

İlk gün kurban faaliyetleriyle geçti.

2. gün ikea,optimum ve ev oturmasına gittik. Ankaraya İKEA yeni açıldı NATA VEGA ANATOLİA alışveriş merkezi diye bir yer yapılmış Mamakta. İkea da oranın içerisinde. Gez gez bitmiyor. Ivır zıvır aldık gene. Optimum da ise bir şey bulamadım am aözlemişim,evimize bir durakta yakınlıktaydı her hafta sonu giderdim :'(

3. gün ise Ankamall, Kızılay ve Foruma gittik. Tepe home da acaip indirim vardı: ithal ürünlerde %40!!! bir sürü tablo aldım, porselenler, çerçeveler vs aldım. Kızılayda simit çay ritüelinden sonra karanfili,limonu falan gezdik gümüş takı toka vs. aldık. Oraya gidince deliseli yıllarım gelir gözümün önüne dershane çıkışı karanfile inerdik.. Forumda ise koşarak gittiğim MUDOdan bu sefer hiç bir şey alamadım. Böylece dolu dolu 3 günü tamamladık.4. gün de erkenden yola çıktık ki kalabalığa takılmayalım, evde de biraz dinlenelim.

İşte böyle keşke daha çok bayramımız olsaydı da bol bol sevdiklerimizle kucaklaşsaydık...


Yazı geneline bi kaç karikatür ekledim, nice bayramlara sağlıkla hepbirlikte inşallah :)


Hiç yorum yok: